ראייה היא אמצעי התקשורת המרכזי של בני הגיל השלישי. ראייה טובה עשויה לשפר, ללא הכר, את איכות חייך ולאפשר לך ליהנות מקריאה, מצפייה בטלוויזיה ומשימוש במחשב ובטלפון. התאמת פתרון ראייה מדויק דורשת הכרה של הצרכים האופטיים והרפואיים האופייניים לבני הגיל השלישי והתאמה אישית למצבך ולהעדפותיך.

VYOU מציעה בדיקת ראייה סביבתית, ראשונה מסוגה, לבני הגיל השלישי. הבדיקה מתבצעת בביתך, על ידי אופטומטריסטים בעלי ניסיון רב בעבודה עם בני הגיל השלישי. במסגרתה, נבחנים בדקדוק סביבת המגורים שלך (לרבות זוויות צפייה וקריאה וכיווני תאורה), סדר יומך ומצבך הרפואי.

בעקבות תוצאות הבדיקה, נתאים לך פתרונות ראייה אישיים. סל הפתרונות שלנו כולל מגוון רחב של משקפיים ועזרי ראייה מתקדמים. לנוחותך, ניתן לרכוש אותם במועד הבדיקה.

בדיקה המותאמת לצרכים האופטיים והרפואיים המיוחדים של בני הגיל השלישי.מעכשיו, תוכל לקרוא, לצפות בטלוויזיה ולהשתמש במחשב ובטלפון, בקלות ובנוחות.

צרכי הראייה שלך מורכבים ומגוונים – אתה מבלה שעות מול מסכים במגוון גדלים (מחשב, טלפון, טלוויזיה), אתה עובד, אתה נוהג. בדיקת הראייה הסטנדרטית, בחנות האופטיקה, כבר לא יכולה לספק לך מענה אמיתי. בדיקת ראייה סביבתית לאיכות ראיה אופטימלית.

VYOU מציעה בדיקת ראיה ראשונה מסוגה, שמבוססת על אורח חייך ועל העדפותיך – המרחק ממסך המחשב, זווית הישיבה בכיסא העבודה, כיווני התאורה בבית ועוד. בתום הבדיקה, נתאים לך פתרון ראייה מדויק ונציע לך מגוון רחב של מסגרות מתאימות. שיפור ניכר באיכות החיים.

ההתאמה האישית של המרשם והמסגרת תעניק לך שיפור ניכר באיכות הראייה וברבות מתופעות הלוואי של פתרון הראייה הנוכחי שלך - עייפות וראייה מטושטשת לאחר עבודה ממושכת מול מחשב, כאבי ראש כתוצאה ממאמץ יתר של העיניים ועוד. 

בדיקת הראיה של העידן הדיגיטלי, שמותאמת לאורח החיים שלך –

צפייה במגוון מסכים (מחשב, טאבלט, טלפון, טלוויזיה), נהיגה, עבודה ועוד. בעולם דיגיטלי, יש צורך בבדיקת ראייה מסוג חדש.

התאמת משקפיים לסביבת העבודה תלויה במגוון גורמים – האם היא מתבצעת בפנים או בחוץ, מול מחשב או לא, מידת הסנוור ועוד. בדיקת ראייה בחלל סטרילי, כמו חנות אופטיקה, אינה מאפשרת לבחון את מידת הדיוק וההתאמה של המרשם והמשקפיים לאופי העבודה.

 VYOU  מציגה את בדיקת הראייה הראשונה, אשר מותאמת לדרישות התפקיד שלך.

במסגרת בדיקת הראייה הסביבתית, נבחן את אופן התנהלותך במקום העבודה – מרמת הקרבה למחשב ואופן הישיבה ועד למיקום מקורות התאורה. בעקבות תוצאות הבדיקה, נתאים לך במקום מרשם מדויק ונציע לך מגוון זוגות משקפיים. 

 והתוצאה? הגברת חדות הראייה ושיפור ניכר באיכות החיים במקום העבודה.

ההתאמה האישית של פתרון הראייה מבטיחה שתיהנה מאיכות ראייה אופטימלית ומשיפור בתופעות הלוואי של פתרונות ראייה לא מדויקים, המובילים למאמץ יתר של העיניים, כגון עייפות, ראייה מטושטשת, כאבי ראש ועוד. 

בדיקה המאפשרת התאמה מרבית של פתרונות ראייה לדרישות תחום העבודה שלך, לסביבת העבודה ולאופי התפקיד.

סביבות עבודה שונות דורשות פתרונות ראייה שונים.

האופטומטריה המודרנית מאפשרת לך ליהנות משיפור ניכר באיכות חייך – עצמאות רבה יותר, יכולת תקשורת משופרת ועוד. כדי להתאים לך את פתרון הראייה הנכון ביותר, יש צורך בבדיקת ראייה אשר מתבססת על מאפייני הלקות ועל מצבך האישי והעדפותיך.

 בדיקת הראייה הסביבתית של VYOU היא הראשונה שמתאימה את עצמה אליך.  

במסגרת הבדיקה, נבחן את סביבת המגורים שלך, את סדר היום שלך ואת מצבך הרפואי. בשונה מבדיקה במרפאה או בחנות אופטיקה, מאפשרת בדיקת הראייה הסביבתית לבחון בוודאות את אופן ההשפעה של פתרונות שונים, עד למציאת הפתרון הנכון.

 לנוחותך, כולל השירות שלנו גם אספקה של מגוון פתרונות ראייה.

סל הפתרונות העומד לרשותך כולל מגוון רחב של משקפיים ועזרי ראייה מתקדמים, אותם ניתן לרכוש במועד הבדיקה.

 

בדיקה ייחודית לבעלי לקויות ראייה קשות, המותאמת למצבך הרפואי והאופטי,

לאופן התנהלותך בסביבת המגורים ולסידור החפצים והתאורה בחלל. ניתן לשפר את איכות הראייה גם במקרים של ראייה ירודה.  

מידע ליצירת קשר